MSI Cyborg, 17 B2RWFKG-064XCZ, 5-210H, 17,3'', FHD, 16GB, 1TB, RTX 5060, DOS, Black, 2R
Kód: 9S7-17U332-064
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cyborg 17 B2RWFKG-064XCZ
Operační systém: Free Dos
Procesor: Intel Core 5 processor 210H, 8 cores, 12 thread, 12 MB Intel Smart Cache, Max Turbo Frequency 4.8 GHz
Paměť: 2x 8GB DDR5-5600
Počet slotů: 2
Maximální velikost: 96GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2-2280 M-KEY
Sloty pevného disku: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 17.3'' FHD(1920x1080) 144Hz IPS-Level 250 nits
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060
Audio: 2x 2W, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing
Web kamera: HD type (30fps@720p)
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: Gigabit Ethernet (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth v5.3
Konektory USB: * 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0) * 2x Type-A USB3.2 Gen2
Další konektory: * 1x HDMI 2.1 (4K @ 60Hz) * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Zabezpečení: Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Kensington Lock
Napájení: 120W
Barva: Translucent Black
Rozměry(ŠxHxV): 399.3 x 258 x 21.2-22.2 mm
Hmotnost: 2.4 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377381925 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Cyborg |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | DOS |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Kov a plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 17,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,4 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 17 B2RWFKG-064XCZ |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 22,2 |
| Šírka (mm): | 399,3 |
| Hĺbka (mm): | 258 |
| Presný model CPU: | 5-210H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
