MSI Cyborg, 15 A13UC, i5-13420H, 15,6'', FHD, 16GB, 1TB, RTX 3050, bez OS, Black, 2R
Kód: CYBORG 15 A13UC-2265XCZ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Cyborg 15 A13UC-2265XCZ 9S7-15K111-2265 Operační systém: BezOS Procesor: i5-13420H processor Paměť: 16GB*1, DDR5-5600 (max. 64GB) Počet slotů (celkem/volných): 2/1 Pevný disk: 1TB, M.2-2280 M-Key, NVMe SSD PCIe Gen4 Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) Displej: 15.6'', FHD(1920x1080), 144 Hz, IPS-Level Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU Audio: 2x 2W Web kamera: HD type (30fps@720p) Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: Ano Numerická klávesnice: Ano Čtečka otisků prstů: Ne Čtečka čipových karet: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Optická mechanika: Ne Síť: Gigabit Ethernet Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi 6E AX211 Bluetooth v5.3 Porty USB: Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™) Type-A USB3.2 Gen1 Další porty: 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz) 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack Baterie: 53.5 Whrs Napájení: 120W Správa zabezpečení: Kensington Lock Barva: Translucent Black Materiál: Kov/Plast Rozměry: 359.36 x 250.34 x 21.95-22.9 mm Hmotnost: 1.98 kg Záruka: 2 Roky Stránky výrobce: https://cz.msi.com/Laptop/Cyborg-15-A13UX/OverviewDodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377419529 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor HDMI: | Ano |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Cyborg |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Kov a plast |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,98 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 15 A13UC-2265XCZ |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 250,34 |
| Šírka (mm): | 359,36 |
| Hĺbka (mm): | 22,9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i5-13420H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53,5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C: | Ne |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
