MSI Cyborg, 15 B13WFKG-478XCZ, i5-13420H, 15,6'', FHD, 16GB, 1TB, RTX 5060, bez OS, Black, 2R
Kód: CYBORG 15 B13WFKG-478XCZ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI Cyborg 15 B13WFKG-478XCZ
Operační systém: ,Bez OS
Procesor: ,i5-13420H processor ,
Paměť: ,DDR5-5600 (16GB*1)
Počet slotů (celkem/volných): ,2/1
Pevný disk: ,M.2-2280 M-KEY (1TB*1)
Rozšiřující sloty pevného disku: ,1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
Displej: , ,15.6'', ,FHD(1920x1080), ,144HzRefresh Rate, ,IPS-Level
Grafická karta: ,NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU powers advanced AI with 572 AI TOPS
Audio: ,Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing
Web kamera: ,HD type (30fps@720p) with 3D Noise Reduction (3DNR)
Numerická klávesnice: ,Ano , , , ,
Čtečka otisků prstů: ,Ne
Čtečka čipových karet: ,Ne , , , ,
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Síť: ,Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: , * Intel® Wi-Fi 6E AX211 *Bluetooth v5.3
Porty USB: *1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) *2x ,Type-A USB3.2 Gen2
Další porty: , *1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60H *1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Baterie: ,4-Cell, ,3570 Mah
Napájení: ,120W
Správa zabezpečení: ,Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Kensington Lock
Barva: ,Translucent Black
Materiál: ,Metal, Plastic
Rozměry: ,359.3 x 245.25 x 22.15-23.15 mm
Hmotnost: ,2.1 kg
Záruka: ,2 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377398961 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Cyborg |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Kov a plast |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,1 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 15 B13WFKG-478XCZ |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 245,25 |
| Šírka (mm): | 359,3 |
| Hĺbka (mm): | 23,15 |
| Presný model CPU: | i5-13420H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
