MSI Prestige, 16 AI+ MercedesAMG B2VMG-090CZ, U9-288V, 16'', 4K, 32GB, 2TB, Intel int, W11P, Silver, 3R
Kód: 9S7-15A352-090
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prestige 16 AI+ MercedesAMG B2VMG-090CZ
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 288V, 8 cores (4 P-cores + 4 E-cores), 8 thread, 12 MB Intel Smart Cache, Max Turbo Frequency 5.1 GHz
Paměť: 32GB LPDDR5x-8533
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 2TB SSD M.2-2280 M-KEY
Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 16'' UHD+(3840x2400) GLARE 60Hz OLED 400 nits
Grafická karta: Intel Arc 140V GPU
Audio: 2x 2W, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing
Web kamera: IR 5MP type(30fps@1944p)
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Gigabit Ethernet (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 BE1750, Bluetooth v5.4
Konektory USB: * 2x Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0) * 1x Type-A USB3.2 Gen2
Další konektory: * 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x SD Express Card Reader * 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Zabezpečení: Discrete Trusted Platform Module(dTPM) 2.0, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Kensington Lock, Microsoft Pluton Security Technology
Napájení: 100W
Barva: Urban Silver
Rozměry(ŠxHxV): 358.4 x 254.4 x 16.85-18.95 mm
Hmotnost: 1.5 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránky výrobce: https://www.msi.com/Business-Productivity/Prestige-16-AI-Plus-Mercedes-AMG-Motorsport-B2VMX/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377369770 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Prestige |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Kov a plast |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,5 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | 16 AI+ MercedesAMG B2VMG-090CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2400 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 18,95 |
| Šírka (mm): | 358,4 |
| Hĺbka (mm): | 254,4 |
| Presný model CPU: | U9-288V |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 48 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
