NTB HP OmniBook 5 Flip 14-fp0433nc, i5-1334U, Touch, 14" 2K OLED, 16GB LPDDR5, SSD 512GB, Win11, 3m GamePass
Kód: C1QA8EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP OmniBook 5 Flip 2-in-1 Laptop 14-fp0433nc
14" notebook HP OmniBook 5 typu 2 v 1 je ideálny pre ľudí pracujúcich na nenáročných úlohách, dodáva sa s 360-stupňovým pántom, procesorom Intel Core™[1], množstvom portov a prvotriednymi reproduktormi.

Plochý, zložený alebo prevrátený. Je to na vás.
Vyberte si ideálnu polohu na prácu a tvorbu s týmto všestranným 360° otočným dizajnom a nabíjateľným perom HP.

Výkon v kompaktnom balení
Pripravený poskytnúť potrebný výkon s batériou s rýchlym nabíjaním, procesorom Intel Core™[1] a veľkým úložiskom.

Vylepšené audiovizuálne zážitky
Zanechajte dojem s prvotriednymi reproduktormi s čistým zvukom a vysokokvalitnou kamerou s pútavým a živým obrazom.
Skonštruovaný pre lepšie zajtrajšky
HP OmniBook 5 14 je navrhnutý z recyklovaných materiálov[2] a recyklovaných plastov od spotrebiteľov[3].
Parametre
| Operačný systém | Windows 11 Home |
|---|---|
| Skupina procesora | Procesor Intel Core™ i5 13. generácie |
| Procesor | Procesor Intel Core™ i5-1334U (max. 4,6 GHz s technológiou Intel Turbo Boost, vyrovnávacia pamäť L3 12 MB, 10 jadier, 12 vlákien) |
| Čipová sada | Integrovaný modul Intel SoC |
| Špecifikácie trvalo udržateľného vplyvu | Rámik a puzdrá reproduktorov obsahujú plasty, ktoré by inak mohli skončiť v oceáne; Klávesy klávesnice a nožnicové spínače obsahujú recyklované plasty od spotrebiteľov |
| Pamäť | 16 GB pamäte LPDDR5-5200 MT/s (na doske) Rýchlosť prenosu údajov až 5200 MT/s. na doske |
| Popis pevného disku | 512 GB jednotka PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| Obrazovka | Displej OLED Low Blue Light s uhlopriečkou 35,6 cm (14"), podporou viacdotykového ovládania, časom odozvy 0,2 ms, uhlom UWVA, sklom od okraja po okraj, úzkymi okrajmi, jasom 300 nitov, 95 % pokrytím škály DCI-P3 a rozlíšením 2K (1920 x 1200) |
| Obrazovka | Dotykový displej s uhlopriečkou 35,6 cm (14") a rozlíšením 2K |
| Grafická karta (integrovaná) | Grafika Intel Iris X? |
| Porty | 1 port USB Type-A s prenosovou rýchlosťou 10 Gb/s; 1 port USB Type-A s prenosovou rýchlosťou 5 Gb/s; 1 výstupný port HDMI 2.1; 2 porty USB Type-C s prenosovou rýchlosťou 10 Gb/s (napájanie cez USB 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge) |
| Webová kamera | Kamera HP True Vision 1080p FHD s dočasnou redukciou šumu a integrovanými duálnymi digitálnymi mikrofónmi |
| Zvuk | Dva reproduktory; HP Audio Boost |
| Klávesnica | Svetlosivá podsvietená klávesnica plnej veľkosti |
| Polohovacie zariadenie | HP Imagepad |
| Bezdrôtová | Bezdrôtová karta Realtek Wi-Fi 6 (2 x 2) a Bluetooth 5.4 Moderný pohotovostný režim (pripojený) |
| Vstupné zariadenia | Akcelerometer; Gyroskop |
| Typ napájania | 65 W napájací adaptér USB Type-C |
| Typ batérie | 4-článková lítium-iónová polymérová batéria, 68 Wh [23] |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 31,3 x 21,99 x 1,84 cm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 6,3 x 47,3 x 27,4 cm |
| Hmotnosť | 1,62 kg |
| Hmotnosť balenia | 2,39 kg |
| Farba | Ľadovcovo-strieborná |
| Návrh výrobku | Maľovaná povrchová úprava krytu a tela, rám klávesnice s matnou maľovanou farbou |
| Správa zabezpečenia | Kláves stlmenia mikrofónu; Kryt kamery na ochranu súkromia; Podpora modulu Trusted Platform Module (firmvérový modul TPM) |
| Záruka | 2-ročná (2/2/0) obmedzená záruka pokrýva náklady na diely a prácu počas 2 rokov. Nevzťahuje sa na opravu priamo u zákazníka. Zmluvné podmienky sa v jednotlivých krajinách líšia. Platia určité obmedzenia a výnimky. |
| Obsahuje softvér | 30-dňová skúšobná verzia McAfee Online Protection; 1-mesačná bezplatná skúšobná ponuka Adobe; 2-mesačná skúšobná verzia predplatného Xbox Game Pass Premium [2,25] 1-mesačná skúšobná verzia pre nových zákazníkov služieb Microsoft 365 |
| Farba produktu | Ľadovcovo-strieborná |
Poznámky
| [1] Technológia viacerých jadier je navrhnutá na zvýšenie výkonu niektorých softvérových produktov. Prínos tejto technológie nemusia využiť všetci zákazníci ani všetky softvérové aplikácie. Výkon a taktovacia frekvencia sa líšia v závislosti od pracovného zaťaženia aplikácie a konfigurácie hardvéru a softvéru. Číselné označenie, značka alebo názov produktov spoločnosti Intel neoznačuje mieru ich výkonnosti. |
| [2] Rámik a puzdrá reproduktorov obsahujú plasty, ktoré by inak skončili v oceáne. Percentuálny podiel plastov, ktoré by inak skončili v oceáne, sa v jednotlivých súčastiach líši v závislosti od produktu. |
| [3] Súčasti klávesnice obsahujú recyklované odpadové plasty. Podiel recyklovaných plastov od spotrebiteľov sa v jednotlivých súčastiach líši v závislosti od produktu. |
Právne upozornenie
| Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých vydaniach alebo verziách systému Windows. Na plné využitie funkcií operačného systému Windows môžu systémy vyžadovať inovovaný alebo samostatne zakúpený hardvér, ovládače, softvér alebo aktualizáciu systému BIOS. Aktualizácia systému Windows prebieha automaticky a je povolená. Vyžaduje sa konto Microsoft a vysokorýchlostný internet. Poskytovateľ internetových služieb si môže účtovať poplatky a na aktualizácie sa časom môžu vzťahovať ďalšie požiadavky. Pozri http://www.windows.com. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.36 kg |
| EAN: | 199485111711 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Konvertibilný |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| NPU TOPS: | 0 |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-1334U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 13126 |
| Počet jader: | 10 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.3 |
| TDP: | 15 |
| Grafický čip: | Intel Iris Xe |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 0 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB-C 3.2 Gen 2 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 0 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB portov: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
