HP OmniBook 7 AI PC 17-dc0001nc, Ultra 7 258V, 32GB LP, 1TB SSD, Intel Arc 140V, 17" IPS FHD touch, 400nits, kov, W11H, Glacier s
Kód: BX8R0EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V (až 4,80 GHz, 12 MB mezipaměti, 8 jader)
Lunar Lake
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 32 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná na desce)
Paměťové sloty: neobsahuje
Maximální paměť: 32 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 1 TB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: Intel® Arc™ 140V (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 43,9 cm (17,3")
Rozlišení: 1 920 × 1 080
Typ monitoru: Dotykový IPS displej bez podpory aktivního pera, Full HD rozlišení
Bezokrajový skleněný panel s lesklou úpravou
400 nits (cd/m2), 100% sRGB
Flicker Free
Zvuk: Integrované stereo reproduktory
DTS:X® Ultra
HP Audio Boost
Poly Studio
Web kamera: Infračervená 5MP kamera s krytkou, dočasnou redukcí šumu a integrovanými duálními digitálními mikrofony
Podpora Windows Hello
Konektivita
Bezdrátové připojení: Intel® WiFi 7 BE201 (2x2)
Bluetooth 5.4
Síťové rozhraní: neobsahuje LAN konektor
Porty a konektory:
1× USB-C s Thunderbolt 4
- podpora DisplayPort 2.1 s rozlišením až 8K @60Hz
- přenosová rychlost signálu 40 Gb/s
- napájení notebooku
1× USB-C 3.2 Gen 2
- podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4K @60Hz
- podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz
- přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
3× USB 3.2 Gen 2
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× HDMI 2.1 (4K @60Hz)
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice s numerickou částí
Typ napájení: Napájecí adaptér 65 W USB-C
Typ baterie: 6článková lithium-iontová polymerová baterie (83 Wh)
Výdrž baterie: Až 12 hodin a 15 minut
Hmotnost produktu: 2,46 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 39,6 × 25,86 × 1,99 cm
Materiál: Kovové víko a rám klávesnice, spodní část z tvrzeného plastu
Barva: Stříbrná (glacier silver)
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
Napájecí adaptér
Správa zabezpečení: Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Dodávaný software: PC Game Pass (předplatné na 3 měsíce)
Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.95 kg |
| EAN: | 199251729256 |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2letý servis u zákazníka |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 17" |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 258V |
| Počet USB portov (NTB): | 5 |
| Thunderbolt: | Ano |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 6 |
| USB-C: | Ano |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
