POCO X8 Pro Max, 12GB, 512GB, Black
Kód: 74925SK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Maximální rychlost *Pokročilý procesor Dimensity 9500s *8500mAh baterie a 100W HyperCharge nabíjení *6,83'' 1,5K 120Hz ultra ostrý AMOLED displej *Špičková kvalita a prémiový design *50Mpx Light Fusion 600 fotoaparát s OIS *Odolnost vůči prachu a vodě IP66/IP68 *Gorilla Glass ,7i *Dolby Atmos *5G ,Operační systém: ,Android/ ,Hyper OS 3
Procesor - počet jader: ,MediaTek ,Dimensity 9500s 3nm - 8 jader
Procesor - frekvence: ,3,73 GHz
Uživatelská paměť [GB]: ,512
Velikost RAM [GB]: ,12
Displej - úhlopříčka [palce]: ,6.83 AMOLED
Displej - rozlišení [pix]: ,2772 × 1280
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: , *WiFi *NFC *USB-C
Senzory a AI funkce: , *Se čtečkou otisků/ ,Čtečka otisků prstů v displeji *Vyhledávání dle obrázku/textu (AI) * ,Simultánní překlad (AI) *Tvorba poznámek (AI) *Asistent webového prohlížení (AI) *Asistent webového prohlížení (AI)
Fotoaparát: , *Hlavní: ,50 Mpx, f/ ,1.50 *Rozlišení širokoúhlý: 8 Mpx, f/ 2.20 *Přední: ,20 Mpx *Optická (OIS) *Širokoúhlý objektiv
Baterie: , *Rychlost nabíjení: 100 W *Kapacita baterie: ,8500 *Rychlé nabíjení *Reverzní drátové nabíjení: 27 W
Rozměry [mm]: ,162.9 x 77.9 x 8.2
Hmotnost [g]: ,218
Záruka: ,24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6932554496944 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Obsah balenia: | Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C) |
| Veľkosť displeja ("): | 6,83 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2772x1280 |
| Hmotnosť (g): | 218 |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 512 |
| Farba - presná: | Black |
| Batéria vyberateľná: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 20 |
| Model: | X8 Pro Max |
| Modelový rad: | POCO X8 Pro Max |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 8500, od 7000 do 9990 mAh |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,73 |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Dimensity 9500s 3nm |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | Android |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 2 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,5 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/2,2 |
| Funkcia fotoaparátu: | Širokoúhlý objektiv |
| Zadný fotoaparát (stabilizácia): | OIS (optická) |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 100 |
| Výška (mm): | 162,9 |
| Šírka (mm): | 77,9 |
| Hĺbka (mm): | 8,2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Farba: | Černá |
| Podpora AI: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
