Redmi Pad Pro 5G, 56792, 12,1'', 2560x1600, 6GB, 128GB, An U, Graphite Gray
Kód: 6941812785706
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*12.1'' 120Hz 2.5K display *Powered by Xiaomi HyperOS *Snapdragon® 7s Gen 2 Mobile Platform *Advanced 5G performance *10000mAh (typ) with 33W fast charging *Quad speakers for immersive stereo soundOperační systém: Android U
Procesor - typ: Snapdragon® 7s Gen 2 Mobile Platform
Procesor - počet jader: Octa-core
Procesor - frekvence: up to 2.4 GHz
RAM [GB]: 6
Vnitřní paměť [GB]: 128
Paměťové karty: Supports up to 1.5 TB expandable storage
Displej: display at 249 ppi, 120Hz AdaptiveSync refresh rate
Úhlopříčka displeje [palce]: 12.1''
Rozlišení [pix]: 2.5K (2560 x 1600)
Konektivita: *USB Type-C *Wi-Fi 6E *Advanced 5G ability *Bluetooth® 5.2
Výbava: Fotoaparát: *8MP rear camera - 1/4'', f/2, 1.12µm • Video Recording - 1080p 1920x1080 30fps - 720p 1280x720 30fps * 8MP front camera - 1/4'', f/2.28, 1.12µm • Video Recording - 1080p 1920x1080 30fps - 720p 1280x720 30fps Reproduktory: *Quad stereo speakers *Supports Dolby Atmos® and Hi-Res Audio
Baterie: * Kapacita baterie [mAh]: 10,000 mAh * 33 W fast charging
Rozměry [mm]: 280.0 x 181.85 x 7.52
Hmotnost [g]: 566
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6941812785706 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Procesor - typ: | Snapdragon® 7s Gen 2 Mobile Platform |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Obsah balenia: | 0 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | 6 |
| Modelový rad: | Redmi Pad Pro 5G |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 128 |
| Verzia OS: | Android 14 |
| Lightning: | Ne |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | 120Hz AdaptiveSync refresh rate |
| Uhlopriečka ("): | 12,1 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,566 |
| Hmotnosť: | od 0,501 do 0,650 kg |
| Farba - presná: | Graphite Gray |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Model: | 56792 |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 10000 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | Android |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 1,5TB |
| Možnosť SIM: | Ano |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ne |
| Výška (mm): | 280 |
| Šírka (mm): | 181,85 |
| Hĺbka (mm): | 7,52 |
| Farba: | Šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
