Ubiquiti UVC-G6-Turret-B - UniFi Protect G6 Turret, čierna
Kód: UVC-G6-TURRET-B
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Ubiquiti G6 Turret
Technické specifikace Rozměry: 100 x 95 mm IR noční vidění: 30 m Rozpoznávání tváře: Ano Rozpoznávání SPZ: Ano Chytré detekce (lidé, vozidla, zvířata): Ano Rozlišení: 4K Zorné pole: H: 109,9°, V: 56,7°, D: 134,1° Audio: Mikrofon Odolnost vůči povětrnostním vlivům: IP66 Odolnost proti neoprávněné manipulaci: IK04 Montáž: Strop, stěna UniFi Application Suite: * Protect: Ano
Výkon Síťové rozhraní: 10/100 MbE port RJ45 Video: * Nastavení obrazu: Barva, jas, ostrost, kontrast, vyvážení bílé, ovládání expozice, 2DNR, 3DNR, NR podle pohybu, maskování, překrytí textu, HDR * Max. Snímková frekvence: 30 FPS * Rozlišení: 8MP 3864 x 2160 (16:9) Optika: * Senzor: 1/1,8'' 8MP * Čočka: Pevná ohnisková vzdálenost * Noční režim: Vestavěné IR LED osvětlení a IR cut filtr
Hardware Max. Spotřeba energie: 12,5W Podporovaný rozsah napětí: 37–57 V DC Metoda napájení: PoE Procesor: Čtyřjádrový čip na bázi Arm® Cortex®-A53 Hmotnost: 550 g Materiály krytu: Hliníková slitina, polykarbonát Tlačítko: Obnovení továrního nastavení Okolní provozní teplota: -30 až 50 °C Okolní provozní vlhkost: 0 až 90 % nekondenzující Certifikace: CE, FCC, IC V souladu s NDAA: Ano Kabel: * Typ konektoru kabelu: RJ45 * Průměr kabelu: 4,5 mm * Délka kabelu: 30 cm * Materiál pláště: Termoplastický elastomer * Rozměry pláště pláště: 20 x 70,6 mm * Materiál krytu pláště: Termoplastický elastomer, polykarbonát, silikonová pryž
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome drôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 810177163787 |
| Wi-Fi: | Nie |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 100 x 95 |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Mikrofón: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní + Vnitřní |
| Prevedenie kamery: | Turret |
| Zorný uhol: | 109,9 |
| Záznamové médium: | Není |
| Nočné videnie (IR prísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP66 |
| Napájanie: | Ze sítě 52V DC |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Farba: | Černá |
| Materiál produktu: | Polykarbonát + Hliník |
| PoE: | In (vstup) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
