Záložný zdroj MHPower MPU500-12, UPS, 500W, čistá sínus
Kód: MPU-500-12
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (4 ks)
Podrobný popis
Záložní zdroj MHPower MPU-500-12, UPS, 500W, čistý sinus, 12V Funkce: Při napájení ze sítě jsou napájeny připojené spotřebiče přímo ze sítě, externí akumulátor je dobíjen, při výpadku sítě zdroj automaticky přepne na měnič napětí, energie je odebírána z akumulátoru, spotřebiče jsou napájeny z měniče. Po obnovení el. energie zdroj automaticky přepne na síť, začne se akumulátor dobíjet. Technické parametry: Maximální jmenovitý výkon: 500W Maximální kapacita: 800VA Napětí baterie 12 V Nabíjecí proud 10 A Nabíjecí napětí: 13,8V +/- 0,5V AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: Z domácí sítě 204 - 240 V, Měnič 230 V (+ - 3%) Frekvence na výstupu UPS napětí 50 Hz (+ - 0,5 Hz) Ochrana proti přetížení (napájení z baterie): V případě přetížení 110% - 130% výkonu dojde do 30 sekund k vypnutí výstupu. Pokud je přetížení větší než 130% dojde k přerušení napájení na výstupu okamžitě. Ochrana proti přetížení (napájení ze sítě): Přístroj varuje před přetížením až do přepálené pojistky. Fyzické charakteristiky: Provozní vlhkost 10% RH ~ 90% RH Provozní teplota 0 ~ 40 ° C Rozměr produktu: 230 mm x 145 mm x 180 mm Rozměry přepravního obalu: 295 mm x 190 mm x 225 mm Hmotnost produktu: 4,75 kg Hmotnost přepravního obalu: 0,25 kg Hmotnost celkem: 5 kg Barva: černá Popis produktu: Doporučujeme tento záložní zdroj pro jeho flexibilní použití. Čistý sinusový výstup. Ideální pro dlouhodobé zálohování. Maximální trvalý výkon 500W Integrovaný nabíječ 10A max Robustní celokovové provedení Kabely pro připojení externího akumulátoru 0,8m Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího akumulátoru Pro 12V externí akumulátor 50-150Ah Kompaktní rozměry POZOR! Záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když je připojen k externí baterii. Neměl by být používán bez připojení baterie. Po připojení akumulátoru, zapojte hlavní napájecí kabel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Na zadní straně zdroje připojíte zařízení, které chcete, aby fungovalo při výpadku napájení. Postupujte podle následujícího pořadí: připojte baterii, připojte hlavní napájení a potom připojte spotřebič (zařízení) k záložnímu zdroji (UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič), tak stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON / OFF) pod dobu cca 2 sekund. V případě výpadku elektrické energie nebo pokud nejsou její parametry v normálním rozmezí, tak se záložní zdroj (UPS) automaticky přepne na baterii. Přepnutí záložního zdroje na baterii se zobrazí na displeji záložního zdroje (UPS). Zařízení (UPS) oznamuje přepnutí záložního zdroje (UPS) na baterii i zvukovým signálem. Příklady použití a doby zálohování, stáří baterie do dvou let. : Orientační doba zálohy pro spotřebu 100W: záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 6,5 hodiny. záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 12 hodin. záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 15 hodin. Orientační doba zálohy pro spotřebu 200W: záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 3,25 hodiny. záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 6 hodin. záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 7,5 hodin. Orientační doba zálohy pro spotřebu 300W: záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 2,15 hodiny. záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 4 hodiny. záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 5 hodin.