50'' LED Samsung QH50C - UHD, 700cd, MI, 24, 7
Kód: LH50QHCEBGCXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crystal UHD Signage QH50C Přivítejte QHC – vůbec nejtenčí displej z řady profesionálních displejů Samsung UHD. Do vašeho podnikání přináší eleganci a zároveň na maximum využívá jemu dostupný prostor. Vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují jeho používání. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, efektivita a inovace v designu QHC vám pomohou mnohem snáze dosáhnout dalšího růstu. *Tenký design *Rovnoměrný rámeček *Středové otvory pro držáky VESA * 24/7
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 50''
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.285
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 700 nit
Kontrast: 4 000:1
Odezva [ms]: 10 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Rozteč bodu [mm]: 0.245
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Konektory: * HDMI vstup: 3 * DisplayPort vstup: 1 * Verze HDMI: 2 * Verze DisplayPort: 1.2 * Verze HDCP: 2.2 * USB: 2 * IR vstup: Ano * Audio výstup: Stereo Mini Jack * RS232 vstup: Ano * RS232 výstup: Ano * RJ45 vstup: Ano * WiFi: Ano * Bluetooth: Ano
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 165 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 × 200 mm
Barva: Černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1 241 × 644,8 × 28,5 mm
Hmotnost [kg]: 12,4 kg
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 50 - 59 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806094977974 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,245 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1241 × 644,8 × 28,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 50 |
| Hmotnosť presná (kg): | 12,4 |
| Model: | QH50C |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 10 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Spotreba energie (W): | 165 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Samsung |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 700 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
