50'' LED-TV Samsung 50AU8000 HTV
Kód: HG50AU800EEXEN
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (>5 ks)
Podrobný popis
Typ obrazovky: LED LCD
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 50
Rozlišení: 3.840 x 2.160
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Výstupní výkon zvuku: 20W, 2CH
Vylepšení zvuku: *Dolby Digital Plus *Bluetooth Audio
Tunery: *DVB-T2CS2 *Analogový tuner *CI+ (1,4) *HbbTV 2.0.2
Montáž na zeď: 200 x 200 mm
Teletext: ano
Elektronický programový průvodce (EPG): ano
Napájení: AC220-240V 50/60Hz, interní
Spotřeba [W]: 71,0 W
Třída energetické náročnosti: G
Funkce úspory energie: eko senzor
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,50 W
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1118,3 x 684,6 x 226,3 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1118,3 x 644,6 x 25,7 mm