50'' LED-TV Samsung 50BU8000 HTV
Kód: HG50BU800EUXEN
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (>5 ks)
Podrobný popis
Premium HBU8000 Serie 50'' *HDR/ HDR10+ *HLG (Hybrid Log Gamma) *Dynamic Crystal Color
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 50
Rozlišení: 3.840 x 2.160
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Reproduktory: 20 W/ 2CH Bluetooth Audio
Tunery: *DVB-T2CS2 *Analogový tuner *CI+ (1,4) *HbbTV 2.0.3
Napájení: AC220-240V 50/60Hz, interní
Spotřeba [W]: 69,0 W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 x 200 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1118,3 x 683,6 x 228,8 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1118,3 x 644,6 x 25,7 mm