65'' D- LED Philips 65BDL5050D-UHD, 600cd, AN, 24, 7
Kód: 65BDL5050D/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Philips Signage 5000 Series *
Nonstop provoz 24/7 *
Modulární konstrukce *
Android 14 *
Integrovaný SmartBrowser *
Philips Wave Ready
Typ obrazovky: ,ADS
Úhlopříčka [palce]: ,64,5
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0.372 x 0.372
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Matný
Jas [cd/m2]: ,600
Kontrast: ,1 200:1
Odezva [ms]: ,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,2x 10W
Konektory: , *3.5 mm Jack *1x DisplayPort 1.4 *2x HDMI 2.0 *1x USB-C (4,5W) *1x Micro USB *2x USB 3.0 *1x RJ 45 *1x RS-232C (in/out) *1x IR (in/out)
Spotřeba [W]: ,98
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,F
Montáž na zeď: ,400(H) x 400(V) mm, M8
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,1462.3 × 837.3 × 89.9
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,1462.3 × 837.3 × 68.9
Hmotnost [kg]: ,29
Obsah balení: , *RS232 daisy-chain cable *1x Philips logo *AC Switch Cover *1x USB Cover *Screws *AC Power Cord *1x IR sensor cable (1.8m) *Quick start guide *Remote control *&, AAAbatteries *RS232 cablE *CRD32 WiFi and BT module
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://www.philips.sa/en/p-p/65BDL5050D_00/signage-solutions-philips-signage-5000-series
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 60 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8721038102284 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.372 x 0.372 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1462.3 × 837.3 × 89.9 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 64,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 29 |
| Model: | 65BDL5050D |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 98 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
| Flicker Free: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
