98'' LED Philips 98BDL5050D-UHD, IPS, 600cd, AN, 24, 7
Kód: 98BDL5050D/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Philips Signage 5000 Series 98BDL5050D/00 *
Provoz 24/7 *
poháněno systémem Android 14 *
vestavěná modularita *
integrovaný SmartBrowser *
připraveno pro Philips Wave
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,97,5
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0.56 x 0.56
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Matný
Jas [cd/m2]: ,600
Kontrast: ,1 200:1
Odezva [ms]: ,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1.07 B.
Reproduktory: ,2x 10W
Konektory: , *1x DisplayPort 1.4 *2x HDMI 2.0 *1x USB-C *1x Micro USB *2x USB 3.0 *1x RJ45 *1x RS 232C *1x 3.5mm Jack *1x IR (in/out)
Spotřeba [W]: ,127
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,E
Montáž na zeď: ,1000(H) x 400(V) mm, M8
Barva: ,Černá
Rozměry (s držadlem, ŠxVxH mm): ,2193,4 x 1253,3 x 94,1
Rozměry (při montáži na zeď, ŠxVxH mm): ,2193,4 x 1253,3 x 90
Hmotnost [kg]: ,65,64
Obsah balení: , * ,RS232 daisy-chain cable *1x Philips logo *AC Switch Cover *1x USB Cover *Screws, *AC Power Cord *1x IR sensor cable *Quick start guide *Remote control &, AAA batteries *RS232 cable *CRD32 WiFi and BT
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://www.philips.sa/en/p-p/98BDL5050D_00/signage-solutions-philips-signage-5000-series
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 80 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8721038102314 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.56x0.56 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 2193,4 x 1255,3 x 94,1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 97,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 65,64 |
| Model: | 98BDL5050D |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 127 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
| Flicker Free: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
