ACER NTB Aspire 14 AI (A14-I71M-55XP),Ultra 5 325,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Kód: NX.JYHEC.005
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.88 kg |
| EAN: | 4711721057193 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
