Xerox B230V_DNI, tlačiareň A4 BW, 34 str./min., USB/Ethernet, Wifi, DUPLEX, Apple AirPrint, Google
Kód: B230V_DNI2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kompaktní černobílá tiskárna pro vzdálená pracoviště nebo home office *Ideální pro malé až střední podniky a domácí kanceláře *Jednoduchá instalace s pomocí Smart Start Installer *Spolehlivost a důvěryhodnost *Lze používat na mobilních zařízeních: Apple AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct *Pokročilé funkce zabezpečení
Formát tiskárny: A4
Rozlišení [DPI]: 600 x 600 dpi, 2400 kvalita obrazu
Rychlost černého tisku [str/min]: až 34 stran/minutu
Tisk první strany [sec]: Již do 6.8 vteřiny (černobílý)
Max. měsíční zatížení [str]: Až 30,000 obrazy/měsíc
Paměť [MB]: 256 MB standard
Oboustranný tisk: Standardně
Kapacita zásobníku [str]: *Zásobník (Hlavní zásobník): 250 archů *Zásobník (Pozice pro manuální podávání): 1 archů *Výstup papíru: 150 listů papíru 75 g/m2, lícem dolů, možnost automatického oboustranného tisku
Rozhraní: Ethernet 10/100 BaseTX, Vysokorychlostní USB 2.0 (typ B), Wi-fi 802,11 b/g/n
Tiskové jazyky: PCL 5/6, PostScript 3
Skener: Ne
Fax: Ne
Rozměry [VxŠxH mm]: 355 x 333 x 215 mm
Hmotnost [kg]: 6.8 kg
Podporované operační systémy: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, MacOS 10.14, 10.15, 11, 12, Windows Server® 2008 SP2 (32 and 64 bit), Windows® 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10, 11
Obsah balení: *Produkt Xerox B230 *Předem nainstalovaná startovní kazeta 1 200 stran *CD se softwarem a dokumentací (obsahuje uživatelskou příručku, stručný návod k instalaci, bezpečnost, právní předpisy a recyklace, tiskové ovladače a prohlášení o záruce) *Instalační příručka *Bezpečnostní list výrobku *Stručný návod k použití *Napájecí kabel
Záruka: 24 měs. https://www.xerox.com/cs-cz/office/tiskarny/xerox-b230-printer/specifications
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarne čiernobiele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.26 kg |
| EAN: | 095205069266 |
| Procesor: | 1.0 GHz |
| Wi-Fi: | Ano |
| LAN: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zariadenia: | Tiskárna |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | 30-55 tisíc |
| Farebná tlač: | Ne |
| Max formát: | A4 |
| Potlač CD/DVD: | Ne |
| Tlač čb (str/min): | 30 až 39 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Doskový skener: | Ne |
| Prieťahový skener: | Ne |
| Model: | B230V/DNI |
| Tlač čb (str/min) - presne: | 34 |
| Počet kaziet (náplní): | 1 |
| Farebný model: | Black |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 600 x 600 |
| Prepojovací kábel (v balení): | Ne |
| Interná pamäť: | 256MB |
| Vstupný zásobník papiera: | 250 listů |
| Kopírka: | Ne |
| Modelový rad: | Xerox |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
