Acer H6815BD, DLP, 4000lm, 4K UHD, 2x HDMI
Kód: MR.JTA11.001
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Ponořte se do živé zábavy s H6815BD Díky fotbalovému režimu a obnovovací frekvenci až 240 Hz můžete zachytit všechny detaily ve vylepšených barvách. * 4K UHD rozlišení * Jas 4 000 lumenů * HDR10 kompatibilní * Podpora Blu-ray 3D
Projekční technologie: DLP
Nativní rozlišení: 3840 x 2160
Podporované rozlišení: 4K UHD
Počet zobrazovaných barev: 1,07 miliarda barev (30 bitů)
Svítivost [lm]: Až 4000 lm
Kontrast: 10,000:1
Formát zobrazení: 16:9, 4:3
Velikost obrazu [palce]: Minimální úhlopříčka obrazu: 685.80 mm, Maximální úhlopříčka obrazu: 7.62 m (300'')
Projekční vzdálenost: 1 m - 10 m
Throw Ratio: 1,5 až 1,65 (2540 mm @ 3,30 m)
Zoom: optický 1.1 x, digitální 2 x
Podpora 3D: podpora Blu-ray 3D
Zvuk: 1 x 3 W, Mono
Rozhraní: *2 x HDMI (1.4a) *Audio Output *Audio Line Out *RS-232 (D-sub)
Kompatibilita: *Video kompatibilita: PAL, SECAM, SDTV, EDTV, HDTV, NTSC *PC kompatibilita: Mac PC, Windows PC
Napájení: 120 V AC. 230 V AC, Power Supply 100 V AC~240 V AC
Spotřeba [W]: 245 W
Rozměry [mm]: 93.8 mm x 322 mm x 225 mm
Hmotnost [kg]: 2.88 kg
Záruka: 24 měs. https://www.acer.com/datasheets/2021/4871/CXI4/MR.JTA11.001.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietivosť nad 3500 ANSI (vrátane) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 4710886118930 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Nie |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor S - video: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Technológia: | DLP/LED |
| Kontrast: | do 10 000:1 |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| 3D: | Ano |
| Podporované rozlíšenie (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,88 |
| Presná svietivosť (ANSI): | 4000 |
| Svietivosť (ANSI): | od 3 100 do 4 100 |
| Hmotnosť (kg): | do 3 |
| HDMI (počet): | 2 |
| Max. veľkosť obrazu (palca): | 300 |
| Spotreba energie (W): | 245 |
| Projektor pre domáce kino: | Ano |
| Min. projekčná vzdialenosť (m): | 1 |
| Max. projekčná vzdialenosť (m): | 10 |
| Značka a model: | Acer H6815BD |
| Farba: | Bílá |
| Umiestnenie: | Stolní/Stropní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
