ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-75ZZ),Core 7 150U,16" WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel,W11 Home,Pure Silver
Kód: NX.JTGEC.00D
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| EAN: | 4711474949943 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | Intel Core 7 |
| Model procesoru: | Intel 7 150U |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
