Acer Nitro V 16 Al (ANV16-42-R6KN) Ryzen 7 260, 32GB, 1TB SSD, RTX 5060 8GB, herní notebook, 16" WQXGA IPS 180Hz, Win11 Home, černá
Kód: NH.QYXEC.004
Neohodnotené
Skladom (do 72h) (>5 KS)
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6KN) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 7 260 NPU AMD Ryzen™ AI up to 16 TOPS - 16 GB DDR5 Memory + 16 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2) - Micro SD card reader - 16" WQXGA 2560x1600 16:10 IPS Anti-Glare 180Hz sR
Podrobný popis
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6KN) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 7 260 NPU AMD Ryzen™ AI up to 16 TOPS - 16 GB DDR5 Memory + 16 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2) - Micro SD card reader - 16" WQXGA 2560x1600 16:10 IPS Anti-Glare 180Hz sRGB100% 400nits Support DDS - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - Amber Backlight KB - 1x USB Type-C™ port supporting: USB4® 40Gbps / DisplayPort over USB-C via iGPU / USB charging 5V; 3A / DC-in port 20V; 65W - 2x USB 3.2 Gen2 - 1x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - RJ-45 - Copilot Key (AI) - DTS® X: Ultra audio - Dual-fan system + Liquid Metal Thermal Grease - NitroSense App - 76Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Shale black
Operační systém
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ 7
Model procesoru 260
Rychlost procesoru 3,80 GHz
Jádro procesoru 8jádrový
Vlákna procesoru 16
Výrobce NPU AMD
Název NPU Ryzen AI
Výkon NPU 16 TOPS
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče NVIDIA®
Výrobce grafického řadiče GeForce RTX™ 5060
Kapacita grafické paměti 8 GB
Technologie grafické paměti GDDR7
Dostupnost grafické paměti Vyhrazená
Hodiny GPU Boost do 10 MHz
Maximální grafický výkon do 95 W
Velikost obrazovky 40,6 cm (16")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 2560 x 1600
Standardní obnovovací frekvence 180 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 32 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Čtečka paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty microSD
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1 TB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 1
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu A 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ano
Počet portů USB4 1
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Jantarové podsvícení
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 6 Hodin
Energie baterie 76 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 135 W
yzické charakteristiky
Výška 24,50 mm
Šířka 360 mm
Hloubka 275,6 mm
Hmotnost (přibližná) 2,44 kg
Barva výrobku Černá
Dodatočné parametre
Kategória: AMD Ryzen 7
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.87 kg
EAN: 4711474542083
Farba veka (NTB): Černá
Provedení (NTB): Standardní
Lokalizácia: CZ+SK+ENG
Počet voľných pamäťových slotov (NTB): 0
Optická mechanika (NTB): Ne
Bezpečnostný chip (NTB): Ne
Polohovacie zariadenie (NTB): Touchpad
Typ displeja (NTB): Matný
Veľkosť HDD (NTB): 1 TB
Snímač odtlačku prsta (NTB): Ne
Veľkosť pamäte (NTB): 32 GB
Podpora AI (NTB): Ano
GPSR: Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it
Typ disku (NTB): SSD
Čítačka pam.kariet (NTB): Ano
Záruka firma/fyz.osoba (NTB): 2 roky
RJ45 (NTB): Ano
Grafická karta (NTB): Dedikovaná 8GB
Počet USB portov (NTB): 4
Hmotnosť (NTB): 2 - 2,5 kg
Typ panelu (NTB): IPS
Podsvietená klávesnica (NTB): Ano
Numerická klávesnice (NTB): Ano
Uhlopriečka displeja (NTB): 16"