Acer Nitro V 16 Al (ANV16-42-R6KN) Ryzen 7 260, 32GB, 1TB SSD, RTX 5060 8GB, herní notebook, 16" WQXGA IPS 180Hz, Win11 Home, černá
Kód: NH.QYXEC.004
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6KN) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 7 260 NPU AMD Ryzen™ AI up to 16 TOPS - 16 GB DDR5 Memory + 16 GB DDR5 Memory - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2) - Micro SD card reader - 16" WQXGA 2560x1600 16:10 IPS Anti-Glare 180Hz sRGB100% 400nits Support DDS - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - Amber Backlight KB - 1x USB Type-C™ port supporting: USB4® 40Gbps / DisplayPort over USB-C via iGPU / USB charging 5V; 3A / DC-in port 20V; 65W - 2x USB 3.2 Gen2 - 1x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - RJ-45 - Copilot Key (AI) - DTS® X: Ultra audio - Dual-fan system + Liquid Metal Thermal Grease - NitroSense App - 76Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Shale blackOperační systém
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ 7
Model procesoru 260
Rychlost procesoru 3,80 GHz
Jádro procesoru 8jádrový
Vlákna procesoru 16
Výrobce NPU AMD
Název NPU Ryzen AI
Výkon NPU 16 TOPS
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče NVIDIA®
Výrobce grafického řadiče GeForce RTX™ 5060
Kapacita grafické paměti 8 GB
Technologie grafické paměti GDDR7
Dostupnost grafické paměti Vyhrazená
Hodiny GPU Boost do 10 MHz
Maximální grafický výkon do 95 W
Velikost obrazovky 40,6 cm (16")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 2560 x 1600
Standardní obnovovací frekvence 180 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 32 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Čtečka paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty microSD
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1 TB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 1
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu A 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ano
Počet portů USB4 1
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Jantarové podsvícení
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 6 Hodin
Energie baterie 76 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 135 W
yzické charakteristiky
Výška 24,50 mm
Šířka 360 mm
Hloubka 275,6 mm
Hmotnost (přibližná) 2,44 kg
Barva výrobku Černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.87 kg |
| EAN: | 4711474542083 |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ne |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Výrobca (NTB): | Acer |
| Thunderbolt: | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2560x1600 (WQXGA) |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Určení (NTB): | Herní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
