Acer NUC, Veriton N1502G-13U5U, Mini, 5-120U, 8GB, 512GB, Intel int, W11P, 1R
Kód: DT.R6BEC.005
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Veriton N1502G-13U5U NUC * VESA kit
Operační systém: Windows® 11 Professional 64
Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 8GB DDR4 SODIMM
Počet slotů): 2x DDR4 SO-DIMM
Pevný disk: 512GB M.2 2280 SSD
Podpora úložiště: 2x M.2 2280 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Síť: 2x LAN 2,5GbE
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth (WiFi6 + BT 5.2)
Porty: * HDMI 2.0 * DP 1.4 * 1x Thunderbolt 4 typ C * 4x USB 3.2 gen 2 typ A * 3,5mm audio konektor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474800756 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Acer NUC |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | Veriton N1502G-13U5U |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 5-120U |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 1 |
| Počet LAN portov: | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
