acer Swift Edge 14, SFE14-51T-75NM, U7-256V, 14'', 2880x1800, T, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, White, 2R
Kód: NX.JG4EC.007
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-75NM) Copilot+ PC * Acer Sense * klávesa Copilot * Intel® Evo™
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 256V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 47 TOPS
Paměť: 16GB LPDDR5x
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14'' WQ2,8K (2880x1800) 16:10 antireflexní OLED, 120Hz, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 500 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon
Webkamera: FHD IR USB TNR
Polohovací zařízení: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Klávesnice: bíle podsvícená bez numerického bloku
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB: *2x USB-C™ s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™ 4/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 15 nebo 20 V, 100 W *1x USB 3.2 Gen2 *1x USB 3.2 Gen1
Ostatní porty: *1x HDMI 2.1 *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení: 100W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: bílá (Pearl white)
Rozměry: 313,7x229,3x9,3mm
Hmotnost: 990g
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474583567 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Swift Edge 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,99 |
| Farba: | Bílá |
| Model: | SFE14-51T-75NM |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 229,3 |
| Šírka (mm): | 313,7 |
| Hĺbka (mm): | 9,3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-256V |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Hmotnosť: | Super lehký do 1 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 65 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
