Acer Veriton, N4720GT, Mini, i3-14100T, 8GB, 512GB, UHD 730, W11P, 3R
Kód: DT.R2BEC.001
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acer Veriton N4720GT_W1_65W * VESA kit + ADP držák
Operační systém: Windows® 11 Professional 64
Procesor: Intel Core i3-14100T (4 jádra, 8 vláken, 2,7/4,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 s podporou dvou kanálů (2/1)
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD
Podpora úložiště: 1x M.2 + 1x 2,5''
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 730
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth
Klávesnice: usb
Myš: usb
Správa zabezpečení: TPM v2.0 (Trusted Platform Module), bezpečnostní slot Kensington
Napájení: externí 65W 3pin AC
Přední porty: * 1x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) * 1x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) * 1x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zadní porty: * 2x USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) * 2x USB-A 2.0 (480 Mb/s) * 1x HDMI * 1x DisplayPort * 1x ethernet (RJ-45) * 1x bezpečnostní slot Kensington * 1x napájecí konektor
Barva: černá
Rozměry: 186,3x186,3x36,2mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711474286680 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Modelový rad: | Acer Veriton |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 3200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | N4720GT |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Presný model CPU: | i3-14100T |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
