ADATA SSD 1TB LEGEND 960 MAX, PCIe Gen4 x4, M.2 2280, (R:7400, W:6000MB, s)
Kód: ALEG-960M-1TCS
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Adata LEGEND 960 MAX
Vďaka najnovšiemu PCIe 4.0 vám LEGEND 960 MAX ponúka jedinečné rýchlosti čítania a zápisu 7 400/6 800 MB/s pri zachovaní stabilného výkonu. LEGEND 960 MAX navyše poskytuje kapacitu až 4 TB, ktorá dokonale funguje s PS5 ako rozšírené úložisko, a ďalej podporuje najnovšie platformy Intel a AMD.
- PCIe Gen4 x4
- Max. rýchlosť čítania/zápisu: 7 400/6 800 MB/s
- Kapacita: Až 4 TB
- Chladič zabezpečuje efektívne chladenie
- Podporuje najnovšie platformy Intel a AMD
- 5-ročná záruka

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | PCIe Gen4x4 |
| Formát disku | M.2 2280 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 1 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 7400 / 6000 MB/s |
| Náhodná rýchlosť čítania/zápisu | až 730K / 610K IOPS |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Zapísaných TB(TBW) | 780 TB |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 80.6 x 23.2 x 10.6 mm |
| Váha | 37 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 4711085938855 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | M.2 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | NVMe |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Rychlost čtení MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 6000MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Chladič disku: | Ano |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 600 TBW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
