ALIGATOR A770 Senior čierny + stol.nab.
Kód: A770BK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Aligator A770 Senior vyniká atraktivním vzhledem a příjemnými oblými tvary, které výborně padnou do ruky. Dobrou čitelnost za všech světelných podmínek zajišťuje vynikající 2.2'' displej s vysokým kontrastem. Brýle potřebovat nebudete. *Snadné a pohodlné ovládání *Skvěle čitelný displej 2,2'' orientovaný na šířku *SOS tlačítko s funkcí SOS Locator *Dálkové ovládání pomocí SMS *Vysoká hlasitost sluchátka a reproduktoru *Nabíjecí stojánek v balení *Až dva týdny na jedno nabití díky velké baterii *Nabíječka není součástí baleníPaměť: *Paměť kontaktů v telefonu: 400 *Paměť na SMS: 50 *Paměť na odeslané SMS: Ano *Možnost odeslání SMS více adresátům najednou: Ano
Paměťové karty: micro SD/XC, až 256 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: Barevný TFT - 2.2
Displej - rozlišení [pix]: 220 x 176
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: * 2x Nano SIM *GSM: 850/900/1800/1900
GPS: SOS locator, vzdálené vyžádání polohy
Konektivita: USB-C, Bluetooth, Jack 3,5
Funkce: *SOS tlačítko: Ano *SOS locator: Ano *Vzdálené vyžádání polohy: Ano *Vzdálené přidání kontaktu pomocí SMS: Ano *Vzdálené přidání připomínky do kalendáře pomocí SMS: Ano *Budík: Ano *Kalkulačka: Ano *FM rádio: Ano *Svítilna: Ano *Přehrávač hudby, videa, záznamník a další *Automatické nastavení přesného času: Ano
Fotoaparát: Ano
Baterie: *Kapacita [mAh]: 1700 *Li-Ion *Výdrž v pohotovostním režimu: až 14 dnů
Rozměry [mm]: 128 x 61 x 14
Hmotnost [g]: 106
Obsah balení: Telefon Aligator A770, nabíjecí stojánek, návod k použití (bez nabíječky)
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596426110901 |
| NFC: | Nie |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SDXC |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Obsah balenia: | 0 |
| Veľkosť displeja ("): | 2,2 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 176x220 |
| Hmotnosť (g): | 106 |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Max pohotovostná doba (hod): | 336 |
| Max doba hovoru (hod): | 336 |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Operačná pamäť (GB): | Neuvedeno |
| Pevný disk - pamäť (GB): | Výrobce neuvádí |
| Farba - presná: | Black |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ne |
| Predný fotoaparát (Mpx): | Nemá |
| Model: | A770 Senior |
| Modelový rad: | ALIGATOR A770 Senior |
| Kapacita batérie (mAh): | 1700, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Vodeodolnosť: | Ne |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | TFT |
| Operačný systém: | Bez OS |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 256GB |
| Počet objektívov (zadných): | 1 |
| Počet objektívov (predných): | Nemá přední fotoaparát |
| Clona predné foto (najmenšie): | Nemá |
| Odomykanie tvárou: | Ne |
| SOS tlačidlo: | Ano |
| Nabíjací stojan: | Ano |
| Výška (mm): | 128 |
| Šírka (mm): | 61 |
| Hĺbka (mm): | 14 |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
