Lenovo ThinkBook, 16 G9 AHP, R3-210, 16'', WUXGA, 16GB, 512GB, AMD int, W11P, Gray, 3R On-Site
Kód: 21UT0058CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP
Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 3 210 (4C / 8T, 3.0 / 4.7 GHz, 4MB L2 / 8MB L3)
Paměť:1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Dva sloty, první M.2 2280 PCIe® 4.0 x4, druhý M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nitů Antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics
Audio: HD Audio, Realtek® ALC3287 codec, Stereoreproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™, mikrofon 2x, pole
Web kamera:FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ethernet (100/1000 M)
Bezdrátová komunikace:Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps) * 1x USB-A (USB 5Gbp), Vždy zapnuto * 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), s USB PD 45-100W a DisplayPort™ 1.4a
Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x čtečka SD karet * 1x Ethernet (RJ-45)
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 Enabled, Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm, IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
Baterie: Integrovaná 48Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: šedá (Arctic Grey)
Materiál: Hliník (top), PC-ABS (bottom)
Rozměry (ŠxHxV): 356 x 253.5 x 17.5 mm
Hmotnost: cca 1,7 kg
Záruka:1 rok Courier/Carry-in s možností navýšení na 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_16_G9_AHP?M=21UT0058CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 3 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199273581252 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkBook |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,7 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 16 G9 AHP |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 253,5 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 17,5 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R3-210 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025100190 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 48 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
