ALIGATOR A930 GPS Senior čierny +st.nab.
Kód: A930B
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ALIGATOR A930 4G GPS černý s aplikací Záchranka *Velký displej 2.8'' *Integrovaná Aplikace Záchranka *SOS tlačítko s funkcí SOS Locator *GPS přijímač pro přesnou lokalizaci *Podpora 4G/LTE a VoLTE pro lepší srozumitelnost hovorů *Nabíjecí stojánek v balení
Paměť: *Paměť kontaktů v telefonu: 500 *Paměť na SMS: 100 *Paměť na odeslané SMS: Ano *Možnost odeslání SMS více adresátům najednou: Ano *MMS zprávy: Ano *micro SD/XC, až 256 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: Barevný TFT 2.8''
Displej - rozlišení [pix]: 240 x 320 bodů
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: *GSM: 850/900/1800/1900 *WCDMA 900/2100 *LTE/VoLTE: FDD:800/900/1800/2100/2600
Funkce: *SOS tlačítko: Ano *SOS locator: Ano (GSM+GPS) *Vzdálené vyžádání polohy: Ano *Budík: Ano *Kalkulačka: Ano *FM rádio: Ano *Fotoaparát: Ano *Podpora SIM toolkit: Ano *Bluetooth: Ano *Svítilna: Ano *Přehrávač hudby, videa, záznamník a další *Automatické nastavení přesného času: Ano
Konektivita: * Nabíjení a data: USB-C *Sluchátka s handsfree: Jack 3,5 *2x Nano SIM
Fotoaparát: Ano
Baterie: *Typ: Li-Ion 1700 mAh *Výdrž v pohotovostním režimu: až 7-10 dnů
Rozměry [mm]: *Výška: 143 mm *Šířka: 58 mm *Hloubka: 13.6 mm
Hmotnost [g]: 95 g
Obsah balení: *Telefon Aligator A930 *Sluchátka *Nabíjecí stojánek *Návod k použití *Tento telefon je prodáván bez nabíječky v souladu s aktuální evropskou legislativou. Pro optimální funkci doporučujeme používat originální nabíječky Aligator.
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8596426108274 |
| NFC: | Nie |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Obsah balenia: | 0 |
| Veľkosť displeja ("): | 2,8 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 320x240 |
| Hmotnosť (g): | 95 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Max pohotovostná doba (hod): | 240 |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Operačná pamäť (GB): | Neuvedeno |
| Pevný disk - pamäť (GB): | Výrobce neuvádí |
| Farba - presná: | Černá |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ne |
| Predný fotoaparát (Mpx): | Nemá |
| Model: | A930 |
| Modelový rad: | ALIGATOR A930 4G GPS |
| Kapacita batérie (mAh): | 1700, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Vodeodolnosť: | Ne |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | TFT |
| Operačný systém: | Bez OS |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 256GB |
| Počet objektívov (zadných): | 1 |
| Počet objektívov (predných): | Nemá přední fotoaparát |
| Clona predné foto (najmenšie): | Nemá |
| Odomykanie tvárou: | Ne |
| SOS tlačidlo: | Ano |
| Nabíjací stojan: | Ano |
| Svietidlo: | Ano |
| Výška (mm): | 143 |
| Šírka (mm): | 58 |
| Hĺbka (mm): | 13,6 |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
