AOC, U27B3AF, 27'', IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
Kód: U27B3AF
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
AOC U27B3AF * Adobe RGB 95,4 %, DCI-P3 94,9 %, NTSC 91,1 %, sRGB 128,7 % * HDR 10 * Adaptive sync * Low Blue Light * Flicker Free * zámek Kensington
Úhlopříčka: 27''/68,6cm
Tvrdost displeje: 3H
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení: 3840x2160 (UHD)
Poměr stran: 16:9
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Odezva: 4ms (GTG)
Obnovovací frekvence: 60Hz
Kontrast: 1000:1
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1,073B (8 bitů + FRC)
Jas: 350 nitů
Reproduktor: 2x 2W
Porty: * 2x HDMI 2.0 * 1x DisplayPort 1.4 * 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon * 1x napájecí konektor
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: 27 W
Stand By režim: 0,5 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru: * naklonění: ano (+20° ~ -5°) * nastavení výšky: 0-110mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem): 614x407,9-517,9x229,8mm
Rozměry (bez stojanu): 614x363,8x45,7mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 3,64kg/5,2kg
Obsah balení: * kabel HDMI (1,5m) * napájecí kabel * monitor * stojan * uživatelská dokumentace
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4038986181501 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | U27B3AF |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | AOC |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
