Apple iPad 11'', Wi-Fi + Cellular, 10,86'', 2360x1640, 256GB, iPadOS18, Silver
Kód: MD7K4HC/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple iPad 11'' (A16) Wi-Fi + Cellular 128GB
Operační systém: iPadOS 18
Procesor: Apple A16, 5 jádrové CPU, 4 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine
Pevný disk: 256GB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 10,86'' Liquid Retina Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS, 2360x1640 při 264ppi, 500 nitů, oleofobní úprava proti šmouhám, True Tone
Audio: stereo reproduktory v orientaci na šířku, FaceTime audio, 2x mikrofon
Fotoaparát zadní: * 12MP širokoúhlý, f/1,8, pětičlenný objektiv, až 5× digitální zoom, Smart HDR 4, sekvenční režim, HEIF a JPEG * 4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, stabilizace videa, HEVC a H.264
Web kamera přední: * 12MP Center Stage na šířku, f/2,4, Smart HDR 4 * 1080p HD video při 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, Retina Flash, sekvenční režim, FaceTime
Senzory: * Touch ID * tříosý gyroskop * akcelerometr * barometr * snímač okolního osvětlení
Určování polohy: * digitální kompas * Wi-Fi * mikrolokalizace iBeacon * GPS/GNSS * mobilní síť
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 (802.11ax) s technologií 2×2 MIMO + Bluetooth 5.3 + 5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4
Porty: * 1x USB-C (až 480 Mb/s), nabíjení, DisplayPort * 1x smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 28,93Wh
Výdrž baterie: až 10 hodin/až 9 hodin v mobilní datové síti
Barva: stříbrná
Rozměry: 248,6x179,5x7mm
Hmotnost: 481g
V krabici: * iPad * USB-C nabíjecí kabel (1m)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195950105476 |
| Displej - typ: | Retina |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | A16 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| Obsah balenia: | 0 |
| GPS: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Výdrž batérie v hod. (max): | do 9 |
| Senzory: | Touch ID, barometr, snímač okolního osvětlení |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | Neuvedeno |
| Modelový rad: | Apple iPad 11" |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Verzia OS: | iPadOS 18 |
| Lightning: | Ne |
| Batéria: | lithium-polymerová |
| Displej - popis: | dotykový IPS |
| Uhlopriečka ("): | 10,9 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,481 |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Farba - presná: | Silver |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | Wi-Fi + Cellular |
| Displej - rozlíšenie: | 2360x1640 |
| Počet jadier CPU: | 5 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | iPadOS |
| Možnosť SIM: | Ano |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ne |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 248,6 |
| Šírka (mm): | 179,5 |
| Hĺbka (mm): | 7 |
| Farba: | Stříbrná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
