Apple iPad Pro 11'' (M5), Wi-Fi, 11'', 2420x1668, 12GB, 512GB, iPadOS, Silver
Kód: MDWN4HC/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple iPad Pro 11'' (M5) Wi-Fi
Operační systém: iPadOS 26
Procesor: Apple M5, 9 jádrové CPU (3P+6E), 10 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s
Paměť: 12GB
Pevný disk: 512 GB
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 11'' Ultra Retina XDR, Tandem OLED, 2420x1668 při 264ppi, 1000 nitů, 120 Hz, antireflexní
Audio: 4x reproduktor, 4x mikrofon
Web kamera zadní: 12MPx, f/1,8, 4K video, ProRes, HDR 4
Web kamera přední: 12MPx, f/2,0, centrování záběru, TrueDepth, FaceTime video
Určování polohy: * digitální kompas * Wi-Fi * mikrolokalizace iBeacon
Senzory: * Face ID * LiDAR skener * tříosý gyroskop * akcelerometr * barometr * okolního osvětlení
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6
Porty: * Thunderbolt/USB 4 * magnetický konektor * smart konektor
Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 31,29Wh
Výdrž baterie: až 10 hodin
Barva: stříbrná
Rozměry: 249,7x177,5x5,3mm
Hmotnost: 444g
V krabici: * iPad Pro * USB-C nabíjecí kabel (1m)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195950396010 |
| Displej - typ: | Ultra Retina XDR |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | Apple M5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Apple |
| GPS: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Výdrž batérie v hod. (max): | do 10 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Modelový rad: | Apple iPad Pro 11" (M5) |
| Displej - rozlíšenie (formát): | Retina |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 512 |
| Verzia OS: | iPadOS 26 |
| Lightning: | Ne |
| Batéria: | lithium-polymerová |
| Uhlopriečka ("): | 11 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,444 |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Farba - presná: | Silver |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | Wi-Fi |
| Displej - rozlíšenie: | 2420x1668 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | iPadOS |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ne |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 249,7 |
| Šírka (mm): | 177,5 |
| Hĺbka (mm): | 5,3 |
| Farba: | Stříbrná |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
