Apple iPhone 15, 128GB, Čierna
Kód: MTP03SX/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Barevný skrz naskrz. Odolný kolem dokola. Nový inovativní design s plně probarveným zadním sklem. To je tvrzené speciálním dvojitým procesem iontové výměny a zasazené v rámečku z leteckého hliníku, takže je iPhone 15 ohromně odolný. Superpevný Ceramic Shield na přední straně. iPhone je odolný proti polití, vodě a prachu. *Tísňové SOS volání *Detekce autonehody *Kompatibilní s MagSafe kryty, peněženkami, bezdrátovými nabíječkami a dalšími doplňky *Dynamic Island
Operační systém: iOS 17
Procesor - počet jader: Čip A16 Bionic - 6jádrové CPU/ 5jádrové GPU/ 16jádrový Neural Engine
Uživatelská paměť [GB]: 128
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,1” Super Retina XDR displej
Displej - rozlišení [pix]: Rozlišení 2556 × 1179 při 460 pixelech na palec
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: Dvě SIM (dvě aktivní eSIM nebo nano-SIM a eSIM) *GSM/EDGE *UMTS/HSPA+ *DC-HSDPA *5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4 *Gigabitové LTE
GPS: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BeiDou
Konektivita: *USB-C/ Podporuje USB 2 *Wi-Fi 6 *Bluetooth 5.3 *NFC s režimem čtečky
Senzory: *Face ID *Přední TrueDepth kamera na rozpoznávání obličeje *Gyroskop s vysokým dynamickým rozsahem *Akcelerometr snímající vysoké přetížení *Dva snímače okolního osvětlení *Barometr *Snímač blízkosti
Fotoaparát: Zadní: *Vyspělá dvojitá fotosoustava (48MP hlavní fotoaparát a 12MP ultraširokoúhlý fotoaparát) *Hlavní: 48MP, clona f/1,6 *Ultraširokoúhlý: 12MP, clona f/2,4 * Optická stabilizace obrazu s posuvem snímače *0,5×, 1×, 2× optický zoom *4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps Přední: *TrueDepth - 12MP fotky/ Clona f/1,9 *4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps
Baterie: *Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie *Bezdrátové nabíjení přes MagSafe nebo Qi *Až 20 hodin přehrávání videa *Nabití až na 50 % za 30 minut
Rozměry [mm]: 147,6 x 71,6 x 7,8 mm
Hmotnost [g]: 171 g
Obsah balení: *iPhone 15 *USB-C nabíjecí kabel
Záruka: 12 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195949036033 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Verzia operačného systému: | iOS 17 |
| Obsah balenia: | 0 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,1 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2556x1179 |
| Hmotnosť (g): | 171 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | *Dva snímače okolního osvětlení *Barometr *Snímač blízkosti |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 1 rok |
| Dátové siete: | 5G |
| Operačná pamäť (GB): | Neuvedeno |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 128 |
| Farba - presná: | Černá |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 48 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | iPhone 15 128 GB |
| Modelový rad: | Apple iPhone 15 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Múdra domácnosť kompatibil: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | A16 Bionic |
| Vodeodolnosť: | Ano |
| Typ displeja: | Retina XDR |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačný systém: | iOS |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| Počet objektívov (zadných): | 2 |
| Clona zadné foto (najmenšie): | f/1,6 |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | f/1,9 |
| Zadný fotoaparát (stabilizácia): | OIS (optická) |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 20 |
| Odomykanie tvárou: | Ano |
| Výška (mm): | 147,6 |
| Šírka (mm): | 71,6 |
| Hĺbka (mm): | 7,8 |
| MagSafe: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 1x SIM + eSIM |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
