Apple MacBook Air 15'', M5, 15,3'', 2880x1864, 16GB, 1TB, M5, Tahoe, Starlight, 1R
Kód: MDVE4SL/ASK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple MacBook Air 15'' s čipem M5 *Apple Intelligence
Operační systém: macOS
Procesor: Apple M5, 10jádrové CPU (4P+6E), 10jádrové GPU, 16jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s
Paměť: 16GB
Pevný disk: 1TB SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 15,3'' Liquid Retina IPS, 2880×1864 při 224 pixelech na palec, LED podsvícení, 500 nitů, True Tone
Audio: 6x reproduktor s wooferem, Dolby Atmos, 3x mikrofon
Webkamera: 12Mpx Center Stage, 1080p HD video
Polohovací zařízení: Force Touch trackpad
Podsvícená klávesnice: ano
Layout klávesnice: SK
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: Touch ID
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6
Porty USB: *2x Thunderbolt/USB 4 (nabíjení, DisplayPort, Thunderbolt 4: až 40Gb/s, USB4: až 40Gb/s)
Ostatní porty: *1x MagSafe 3 *1x 3,5mm sluchátkový konektor
Baterie: vestavěná 66,5Wh lithium-polymerová
Výdrž baterie: až 15 hodin bezdrátového prohlížení webu
Napájení: napájecí adaptér se prodává zvlášť (minimální příkon potřebný k nabíjení zařízení je 140 W)
Barva: ,hvězdně bílá
Rozměry: 340,4x237,6x11,5mm
Hmotnost: 1,51kg
V krabici: *15'' MacBook Air *USB-C/MagSafe 3 kabel (2m) *
SK návod součástí balení
Záruka: 1 rok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Apple M5 |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195950696233 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | Retina |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Typ CPU: | Apple M5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Apple MacBook Air |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | Multidotykový trackpad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | macOS Tahoe |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Apple |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Záruka notebooku: | 1R |
| Uhlopriečka ("): | 15,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,51 |
| Farba: | Starlight |
| Model: | Apple MacBook Air 15" |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1864 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Apple M5 |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | MagSafe 3 |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 237,6 |
| Šírka (mm): | 340,4 |
| Hĺbka (mm): | 11,5 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Presný model CPU: | M5 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
