ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd, m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: PG27FFS1A
Neohodnotené
Skladom (do 24h-48h) (>5 KS)
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 6 kg
EAN: 4717677324242
Jas (cd/m2): 350
Použití: Herní
Úhlopříčka displeje ("): 27
Rozlíšenie: 1920×1080 (Full HD)
Vlastnost: Rovný
Výbava: Reproduktory, VESA, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla
HDMI počet: 2
HDMI verze: 2.0
DP počet: 1
DP verze: 1.2
Doba odezvy (ms): 1
Barevná hloubka (bit): 8
Formát obrazovky: 16:9
Typ panelu: IPS
Kontrast:1: 1000
Obnovovací frekvence displeje (Hz): 240
Povrchová úprava displeja: Lesklý
VESA rozměry: 100x100
Hmotnost (kg): 4.13
Standardní záruka (roky): 3
Rozhranie: HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort