ASUS case A23 PLUS TG ARGB FANS WHT
Kód: 90DC00K3-B19010
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS A23 PLUS TG ARGB White *Skryté konektory *Široká kompatibilita *Čelní panel s tvrzeného skla s distančními šrouby *Přehledné uspořádání kabelů
Model: ASUS A23 PLUS ARGB White
Podpora základních desek: Micro-ATC, Mini-ITX
Přihrádky na disky: 1 x 1x 2,5'' šachta, 2x 2,5''/3,5'' kombinovaná šachta
Rozšiřovací sloty: 5
Přední konektory: 1x sluchátka + mikrofon, 2x USB 3.2 Gen1, 1x 3.2Gen2 Type C
Podpora radiatorů: 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Držák chladiče nahoře: 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
Podpora chladiče vzadu: 120mm
Podpora chladiče vpředu: 3x 120mm, 2x 140mm
Podpora chladiče nahoře: 3x 120mm, 2x 140mm
Podpora chlazení vzadu: 1x 120mm
Předinstaolované ventilátory: 3x 120mm ARGB - přední, 1x 120mm ARGB - zadní
Maximální výška chladiče CPU: 165mm
Maximální délka GPU: 380mm
Maximální délka napájecího zdroje: 210mm
Rozměry: 479x220x450mm
Hmotnost: 8.9Kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387701140 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | ASUS A23 PLUS White |
| Farba: | Bílá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
