ASUS case PRIME AP202 TG ARGB FANS white
Kód: 90DC00P3-B19000
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME AP202 - Bílá
Kompatibilita základních desek: Micro-ATX, Mini-ITX
Barva: Bílá
Rozměry: 235,6 x 459,4 x 440,5
Materiál: Ocel, plast, temperované sklo
I/O porty: 1x USB 3.2 Gen2x2 Type C, 2x USB 3.0, 1x Headphone/Mic
3.5/2.5 Drive bays: 2
Rozšiřující sloty: 4
Maximální GPU délka: 420mm
Maximální výška CPU chladiče: 175mm
Maximální délka PSU: 200mm
Radiator Horní: 120,240,360mm
Podpora chlazení: Horní 2x 140mm/3x 120mm, Boční 2x 120mm, Zadní 1x 120mm, Spodní 3x 120mm
Vestavěné ventilátory: Boční 2x 120mm, Zadní 1x 120mm
Odnímatelné prachové filtry: Horní a spodní
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636006613 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 9 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Značka a model: | ASUS PRIME AP202 |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 420 |
| Farba: | Bílá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
