ASUS case PRIME AP303 TG BLACK
Kód: 90DC00V0-B39010
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Prime AP303 - Tempered Glass Panel
Podpora základních desek: Mini-ITX Micro-ATX ATX
Přihrádky na disky: 1x 2,5''/3,5'' kombinovaná šachta 2x 2,5'' šachta
Rozšiřovací sloty: 7
Přední konektory: 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type C 2x USB 3.2 Gen1 1x sluchátka/mikrofon
Držák chladiče (nahoře): 360 mm, 280 mm, 240 mm, 140 mm, 120 mm
Podpora chladiče (vzadu): 120 mm
Podpora chlazení (nahoře): 3x 140 mm, 3x 120 mm
Předinstalované ventilátory (zadní strana): 1x 120 mm
Maximální výška chladiče CPU: 165 mm
Maximální délka GPU: 360 mm
Maximální délka napájecího zdroje: 180 mm
Odnímatelné prachové filtry: dole
Maximální prostor pro vedení kabelů: 34 mm
Rozměry: 215x425x485 mm
Hmotnost: 7,8 kg
Odkaz na oficiální web: https://www.asus.com/cz/motherboards-components/cases/prime/asus-prime-ap303-tempered-glass-panel/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636165068 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 215 |
| Výška skrine (mm): | 425 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 485 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120-140mm |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Značka a model: | ASUS Prime AP303 |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 360 |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 1 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
