ASUS ExpertBook B3 Flip, B3402FVA-EC0968XA, i3-1315U, 14'', FHD, T, 8GB, 512GB SSD, UHD, W11P EDU, Black, 2R
Kód: B3402FVA-EC0968XASK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402FVA) * klávesa Copilot * MPP 2.0 zabudovaný stylus * armádní standard MIL-STD 810H * TCO 9.0
Operační systém: Windows 11 Pro Education
(Modely s operačním systémem Windows EDU smí legálně využívat jen vzdělávací instituce, akademičtí pracovníci a další entity, které splňují licenční podmínky společnosti Microsoft!) https://www.microsoft.com/cs-cz/education/jak-nakoupit/licencovani
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 8G DDR4 na desce
Počet slotů (celkem/volných): DDR4 on board 0/0
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: dotýkový 14'' FHD (1920x1080) 16:9 lesklý IPS, širokoúhlé zobrazení, 250 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, zvuk od značky Dirac, 2x integrovaný reproduktor, 2x integrovaný mikrofon
Web kamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 1 typu A * 2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazení/technologií Power Delivery
Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor * 1x RJ45 Gigabit Ethernet * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková, Li-pol
Napájení: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečení: Trusted Platform Module (TPM) 2.0, zámek Kensington (7x3mm), snímač otisků prstu integrovaný se zapínacím tlačítkem
Barva: černá (Star Black)
Rozměry: 329x223,9,3x19,2-19,5mm
Hmotnost: cca 1,61kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-series-1/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387892336 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | ASUS ExpertBook B3 Flip |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro Education |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 3200 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,61 |
| Farba: | Černá |
| Model: | B3402FVA-EC0968XA |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 223,9 |
| Šírka (mm): | 329 |
| Hĺbka (mm): | 19,5 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | i3-1315U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N922090173 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
