ASUS P440VAK i5-13420H, 8GB, 512GB, 23.8, W11P Edu, 2Y
Kód: P440VAK-BPC040XASK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ExpertCenter E3 AiO P440VAK-BPC040XA
Barva: černá
Operační systém: Windows 11 Pro Education
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader, až 4.6 GHz, 12 MB cache)
Displej: 23,8'' FHD (1920 x 1080) 16:9 LCD, 250nits, 100Hz, antireflexní, široké pozorovací úhly (178°/178°)
Dotykový: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Paměť: 8GB DDR5 SO-DIMM
Síť: Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card
Boční konektory: * 1x Kensington lock * 1x 3.5mm combo audio jack * 1x USB 2.0 Type-A
Zadní konektory: * 1x DC-in * 1x RJ45 Gigabit Ethernet * 1x HDMI in 1.4 * 1x HDMI out 1.4 * 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C * 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Webkamera: 1080p FHD s IR funkcí pro Windows Hello + bezpečnostní clona
Mikrofon: vestavěný
Rozměry: 54.1 x 41.6 x 1.7 ~ 21.0 cm
Hmotnost: 6,90 kg
Napájení: o4.5, 120W AC Adapter (20V, 6.0A)
Klávesnice: drátová černá (USB)
Myš: drátová optická (USB)
Záruka: 2 roky Pick-up & Return
Bezpečnost: BIOS + HDD ochrana heslem, Kensington zámek, TPM 2.0
Antivirus: McAfee 30denní zkušební verze
Ekologická řešení: 65% PCR plast (zadní i spodní kryt), celkem 55% PCR
Software: MyASUS, ASUS Business Manager, AI ExpertMeet (vyžaduje 12GB RAM)
Další: EPEAT Gold/Silver, Energy Star 8.0, RoHS, REACH
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636048217 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Modelový rad: | ASUS ExpertCenter |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro Education |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Počet USB portov (celkom): | 5 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Model: | P440VAK |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 1 |
| USB 3.x (predný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | i5-13420H |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
