ASUS zdroj ROG STRIX 1000W White, 135mm, 80 Plus Platinum, Plně modulární, ATX 3.1
Kód: 90YE00W4-B0NA00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Strix 1000W Platinum White Edition
Napájací zdroj ROG Strix Platinum White Edition poskytuje špičkový výkon a neochvejné stability, ktorú hráči požadujú. Je vybavený MOSFET GaN novej generácie pre vynikajúci energetickú účinnosť. Snímač napätia „GPU-FIRST“ s patentovaným inteligentným stabilizátorom napätia zabezpečuje stabilný prísun energie do grafickej karty. Navyše je pripravený na najnovší hardvér vďaka kompatibilite s ATX 3.1 a nativnému konektoru 12V-2x6. Rad ROG Strix Platinum zabezpečí, že vaše špičkové zariadenie bude mať dostatok výkonu na prekonanie akejkoľvek výzvy.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 1000 W |
| MTBF hodín | >120 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (1000mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 4x (750mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (750mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (400mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Účinnosť | Platinum |
| Modulárna kabeláž | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 3.72 kg |
| EAN: | 4711387835517 |
| Výkon zdroje (W): | 1000 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Platinum |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
