ASUS Ventilátor PRIME MR120 ARGB Reverse, 1x120mm, bílá
Kód: 90DA00L3-B09000
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME MR120 ARGB Reverzný
Reverzný ventilátor ASUS Prime MR120 ARGB s obojstranným osvetlením na ráme a hrúbkou 28 mm poskytuje ideálny chladicí výkon
- Obzvlášť silný 28mm rám ventilátora poskytuje ideálny chladicí výkon
- Tichý chod s hlučnosťou až 23 dB(A)
- 20 adresovateľných RGB LED diód s kruhovým dizajnom, ktoré osvetľujú systém
- Dvojitý - obojstranné osvetlenie rámu poskytuje plynulé a živé estetické osvetlenie
- PWM regulácia s rýchlosťou ventilátora až 1600 otáčok za minútu poskytuje optimálne chladenie pre rôzne pracovné záťaže
- Kompatibilita s Aura Sync umožňuje koordinované farby svetla a efekty naprieč rôznym hardvérom
- Prek dispozícii v čiernej alebo bielej farbe a v štandardnej alebo reverznej orientácii, aby vyhovovala rôznym PC zostavám.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | Až 1600 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1,38 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 58 CFM |
| Hlučnosť | 23 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Sleeve Bearing |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 4711636046084 |
| Typ chladiča: | Do PC skříně, Aktívne |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
