ASUS vodní chladič CPU AIO ProArt LC 360, 3x120mm
Kód: 90RC0120-M0UAY0
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt LC 360
Vodný chladič CPU ProArt LC 360 AIO s osvetleným meradlom stavu systému a tromi matne čiernymi ventilátormi Alphacool Apex Stealth Metal Power

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmer vodného bloku | 78 x 78 x 49 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Medená |
| Chladič | |
| Rozmer radiátora | 394 x 121 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliníkový |
| Dĺžka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 800 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.2 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 102.3 CFM |
| Hluk | 35.7 dB(A) |
| Konnektory | 4-pin (ventilátor) |
| Intel | LGA 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5, AM4 |
Čo je v krabici
1x 3-v-1 kábel ventilátora
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 3.71 kg |
| EAN: | 4711387583616 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
