C-TECH kabel USB 4.0, Type-C (CM, CM), PD 100W, 40Gbps, 1m, černý
Kód: CB-USB4-1B
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
C-TECH kábel USB-C
Hľadáte výkonný a rýchly kábel na prenos dát a nabíjanie vašich zariadení? Náš USB 4.0 kábel s podporou Power Delivery (PD) a rýchlosťou až 40Gbps je špičkovým riešením pre vaše potreby. S touto novou generáciou USB káblov získate nielen rýchly prenos dát, ale aj možnosť rýchleho a efektívneho nabíjania vašich zariadení s podporou až 100W.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Konektory | USB-C 4.0 |
| PD | 100 W |
| Rýchlosť prenosu | 40 Gbps |
| Dĺžka kábla | 1 m |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové káble (USB typ C) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8954125015512 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | USB-C |
| Verzia kábla/redukcie: | 4.0 |
| Input: | USB-C |
| Output: | USB-C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
