Canon i-SENSYS LBP732Cdw EU SFP
Kód: 6173C006
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technológia tlače:Laserová; Skutočné rozlíšenie tlačiarne (v DPI):600x600; Rozhranie tlačiarne:USB, sieťové; Maximálny formát tlače/médium:A4; Maximálna rýchlosť tlače (A4 za minútu):38; Štandardný počet vstupných zásobníkov:2; Automatický obojstranný tlač; Maximálny počet vstupných zásobníkov:3; Funkcie:Farebná tlač, samostatné kazety.Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarne farebné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 32 kg |
| EAN: | 4549292221664 |
| Procesor: | 1,6 GHz x 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Tlač bez okrajov: | Ne |
| Tisk bar. (str/min): | 30 až 39 |
| LAN: | Ano |
| Rozlišení skeneru (px): | 600x600 |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zariadenia: | Tiskárna |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Farebná tlač: | Ano |
| Max formát: | A4 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Preťahovacie skenery: | Ne |
| Tisk bar. (str/min) - přesně: | 38 |
| Rozlíšenie farebnej tlače: | 1200 x 1200 |
| Interní paměť: | 2GB |
| Kopírka: | Ne |
| Modelová řada: | Canon i-SENSYS |
| Model: | LBP732Cdw |
| Wi-Fi-Direct: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
