Cooler Master ventilátor SickleFlow Edge 120 ARGB, 120mm, ARGB, PWM, černá
Kód: MFX-B2DN-25NP2-R2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
CoolerMaster SickleFlow Edge 120 ARGB
- Vylepšená lopatka ventilátoru
- Prepracovaný rám ventilátoru
- Vylepšený systém ložísk
- A1 Mini LED Controller

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 690 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.61 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 70.7 CFM |
| Hluk | 32.8 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Typ ložiska | Loop Dynamic Bearing |
| MTBF | >160 000 hodín |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 4719512151938 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Do PC skrinky |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
