Crucial BX500/500GB/SSD/2.5''/SATA/Černá/3R
Kód: CT500BX500SSD1
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Brand - Crucial SSD series - BX500 Warranty - Limited 3-year Form factor - 2.5-inch (7mm) Sequential Read - 540 MB/s Capacity - 500GB Sequential Write - 500 MB/s Interface - SATA (6Gb/s) Capacity - N/A Specs - 500GB 2.5-inch internal SSD • SATA 6.0Gb/s • 540 MB/s Read, 500 MB/s WriteDodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 649528929693 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky (rpm): | Bez otáček |
| Prevedenie disku: | Interní |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelová řada: | Crucial BX500 |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 500GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 550 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 500 |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Kapacita disku (GB, TB): | 280 - 512 GB |
| Barva: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
