DEEPCOOL CPU Chladič AK400 ZERO DARK PLUS, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: R-AK400-BKNNMD-G-1
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DEEPCOOL AK400 ZERO DARK PLUS
DeepCool AK400 ZERO DARK PLUS je celá čierna verzia nášho vysoko kompatibilného chladiča procesora AK400, ktorý sa vyznačuje usporiadaním štyroch tepelých trubíc s jedinečným dizajnom mriežky a dvomi vysoko výkonnými ventilátormi FDB, ktoré zabezpečujú vynikajúci odvod tepla a extrémne nízku hlučnosť.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmery chladiča | 127×123×155 mm |
| Počet ventilátorov | 2 |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120×120×25 mm |
| Rýchlosť | 500~1650 RPM±10% |
| Statický tlak | 1.62 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 59.46 CFM |
| Hluk | 28 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | FDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.14 kg |
| EAN: | 6933412727798 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
