Dell 16, DC16251, 5-120U, 16'', WUXGA, 16GB, 512GB, Iris Xe, W11P, Blue, 3R NBD
Kód: V51MV
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell 16 DC16251
Technické parametry *
Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache) *
Paměť: 2x 8GB DDR5-5200MT/s (2x slot SODIMM, max. 32GB) *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD *
Displej: 16'' antireflexní s rozlišením FHD+ (1920x1200) a technologií ComfortView, jasem 300 nitů, poměrem stran 16:10, 45% NTSC *
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 80EU *
Webkamera: FHD *
Audio: kodek Realtek ALC3254, 2x 2W, mikrofon *
Připojení: Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® 5.3 *
Baterie a napájení: integrovaná 4článková polymerová baterie (54Wh), adaptér 65W *
Barva: Midnight Blue
Výbava a příslušenství *
Klávesnice:
podsvícená cz/sk
s numerickým blokem a klávesou Copilot *
Čtečka otisků prstů: ano *
Čtečka paměťových karet: ano
Konektivita * 1x slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu) * 1x 3,5mm kombinovaný konektor pro sluchátka a mikrofon * 1x čtečka SD karet * 1x napájecí konektor (4,5mm) * 2x USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) * 1x USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) typu C (DisplayPort 1.4 a Power Delivery) * 1x HDMI 1.4
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: výška: 16,18-17,37mm, šířka: 356,78mm, hloubka: 249,52mm *
Hmotnost: 1,9-2,14kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-uk/shop/laptops-2-in-1-pcs/dell-16-laptop/spd/dell-dc16251-laptop/cndc1625105
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184958995 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Dell 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,9-2,14 |
| Farba: | Modrá |
| Model: | DC16251 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | 4.5 mm |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Šírka (mm): | 356,78 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 5-120U |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 54 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
