Dell Pro 14 Essential, PV14255, R7-250, 14'', WUXGA, 16GB, 512GB, AMD int, W11P, Black, 3R NBD
Kód: FTR0V
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametry *
Procesor: ,AMD Ryzen 7 250 (8 jader, 16 vláken, 3,3/5,1 GHz, 16 MB cache) *
Paměť: 16GB, 1x 16GB, DDR5, 5600MT/s *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD *
Displej: 14.0'' 2K (1920x1200) Anti-Glare Non-Touch 300nitů WVA/IPS *
Grafická karta: ,Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics *
Webkamera: 720p HD kamera *
Připojení: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® 5.3 *
Baterie a napájení: 4článková, 54Wh (integrovaná), Adaptér 65W AC *
Barva: Černá (Carbon Black)
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: ,
Podsvícená ,klávesniceČeská/Slovenská *
Smart Card Reader s NFC: ne *
Čtečka otisku prstu: Ano *
Thunderbolt 4: ne *
vPro: ne *
Ethernetový port RJ-45: ne *
WWAN: Ne
Konektivita *2x ,USB 3.2 Gen 1 Type-A *1x ,USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort/Power Delivery) *1x Global headset jack *1x ,Wedge-shaped lock slot *1x ,HDMI 1.4 *1x ,4.5mm barrel power delivery *1x ,SD Card reader
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 16,9 - 19,9 mm, Šířka: 314 mm, Hloubka: 226,15 mm *
Hmotnost: cca 1,54 kg
Záruka ,3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184977507 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Dell Pro 14 Essential |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,54 |
| Farba: | Černá |
| Model: | PV14255 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | 4.5 mm |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 19,9 |
| Šírka (mm): | 314 |
| Hĺbka (mm): | 226,15 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ne |
| Presný model CPU: | R7-250 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 54 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
