Dell Pro 14, PC14250, U7-255U, 14'', WUXGA, 16GB, 512GB, Iris Xe, W11P, Platinum, 3RNBD
Kód: XJH4H
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametry *
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255U (12 jader, 14 vláken,2,0 - 5,2 Ghz, 12 MB cache) *
Paměť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s *
Operační systém: Windows 11 Pro (64Bit) MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) *
Kapacita disku: 512 GB SSD *
Displej: 14.0'' FHD+ (1920x1200), Nedotykový, AG, IPS, 300 Nitů, 45 % NTSC *
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris (v režimu Intel UHD) *
Webkamera: Barevná infračervená kamera s rozlišením FHD a mikrofonem *
Připojení: Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, bezdrátová karta Bluetooth 5.3 *
Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (55 Wh), Adaptér 65 W (USB-C) *
Barva: Platinum (Stříbrná)
Výbava a příslušenství *
Klávesnice:
Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská -
bez numerické klávesnice *
Smart Card Reader: Ne *
Čtečka otisku prstu: Ano *
Thunderbolt 4: Ano *
vPro: Ne
Konektivita *1x ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) s technologií PowerShare *1x port USB 3.2 Type-C 2. generace (10 Gb/s) s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu / s funkcí napájení *1x port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s režimem DisplayPort Alt / USB-C / USB4 / napájení *1x globální port pro náhlavní soupravu *1x port HDMI 2.1 TMDS (Transition-Minimized Differential Signaling) *1x port napájecího adaptéru *1x slot bezpečnostního kabelu (klínový)
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 18,89 - 20,37 mm, Šířka: 313,70 mm, Hloubka: 225,30 mm *
Hmotnost: od: 1,36 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-14-laptop/spd/dell-pro-pc14250-laptop/gcto_pc14250_usx?redirectto=SOC&configurationid=683fc752-7556-4b8d-a235-292d202a85d2
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184900574 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R OSS (NBD) |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,36 |
| Farba: | Platinová |
| Model: | PC14250 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 20,37 |
| Šírka (mm): | 313,7 |
| Hĺbka (mm): | 225,3 |
| Presný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025030068 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
