DELL Pro 16 Plus PB16250 U5-235U, 16GB, 512GB SSD, 16" IPS FHD+, IR Cam & Mic, W11P, 3Y ProSpt, šedá
Kód: J95WY
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 235U, vPro® (12 TOPS NPU, 12 jader, až 4,9 GHz)Paměť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel Core processors)
Úložiště: 512 GB SSD
Displej: 16" Non-Touch, FHD+, 300 nit, Anti-Glare
Kamera: FHD HDR + IR kamera s rozpoznáváním obličeje
Konektivita: Intel® Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth® 5.3, RJ-45
Bezpečnost: Čtečka otisků prstů, čtečka chytrých karet s NFC, Control Vault 3+
Baterie: 3-článková, 55 Wh, schopná ExpressCharge™
Operační systém: Windows 11 Pro
Klávesnice: Podsvícená klávesnice s numerickou částí pro český/slovenský jazyk s klávesou Copilot
Napájení: 65W AC adaptér, USB Type-C
Barva: Aluminium
Záruka: 3 roky ProSupport
Porty a sloty
2 Thunderbolt™ 4 (40 Gbps) with DisplayPort™ 2.1 Alt Mode/USB Type-C®/USB4/Power Delivery ports
1 USB 3.2 Gen 1 Type-A port with PowerShare
1 USB 3.2 Gen 1 Type-A port
1 HDMI 2.1 port
1 global headset jack
1 RJ45 Ethernet port, 1GbE (only with Core™ Series and Core™ Ultra 200U Series CPUs)
Rozměry & Hmotnost
Výška (vpředu): 19,85 mm (0,78 in.)
Výška (vzadu): 20,55 mm (0,81 in.)
Výška (max.): 21,35 mm (0,84 in.)
Hloubka: 251,4 mm (9,89 in.)
Šířka: 358 mm (14,09 in.)
Hmotnost od: 1,84 kg (4,06 lb)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 3.1 kg |
| EAN: | 5397184937716 |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Výrobca (NTB): | DELL |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Počet USB portov (NTB): | 2 |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Procesor (NTB): | Intel Ultra 5 |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Thunderbolt: | Ano |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (FHD+) |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
